Állásajánlatok

Eladó-raktáros (M5 bevezető)

Munkatársat keresünk eladó munkakörbe, az M5 bevezető mellett lévő áruházunkba!

Főbb feladatok:

  • Vásárlók magas szintű kiszolgálása,
  • az áruk átvétele, előkészítése, kihelyezése és tárolása,
  • raktárkezelési feladatok,
  • termék- és magas szintű eladási- technikai ismeretek megszerzése,
  • Brendon Family-kártya előnyeinek ismertetése,
  • vásárlók ösztönzése a törzsvásárlói tagságra.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség (érettségi),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiegyensúlyozottság, türelmesség, udvariasság,
  • férfiak jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Budapest, az M5 bevezetőjénél (az Obi mellett, a Buy-Way bevásárlóparkban – XXIII., Bevásárló u. 4.,)

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • a pozíció és a város megjelölésével,
  • ezen az e-mail címen: hr@brendon.hu

Az adatvédelmi tájékoztatónkat itt olvashatod.

Általános jelentkezés

Nem találtad meg, amit kerestél?

Lehetőséged van jelentkezni adatbázisunkba is, küldd el a hr@brendon.hu e-mail címre az önéletrajzodat, és írd meg a tárgy mezőben, hol és milyen pozíció érdekelne!

Általános jelentkezés esetén megvizsgáljuk, hogy van-e olyan pozíció a szervezetben, ahol figyelembe vehetjük pályázatodat, illetve ha később tapasztalatodnak és képzettségednek megfelelő álláspályázat jelenik meg, a kiválasztási folyamat során szem előtt tartjuk önéletrajzodat.

Kérjük, hogy az önéletrajz beküldése előtt olvasd el a pályázással kapcsolatos adatvédelmi tájékoztatónkat, melyet itt találsz.

Technikai probléma

Az általad használt böngészőn (Internet explorer) ez az oldal sajnos nem működik. Kérjük próbáld meg egy másik böngészőben! Köszönjük!